Leveler rolls for processing Lines

dogrultma-merdaneleri

Türkiye temsilciliğini yaptığımız Officine Montorfano, merdane ve şaft gibi özel mekanik ürünleriyle hem OEM (Orijinal Ekipman üreticileri) hem de son kullanıcılar tarafında sıklıkla tercih edilmektedir.

Officine Montorfano, sıcak ve soğuk haddelenmiş sac doğrultma üniteleri, rulo açıcılar, sac doğrultucular ve sürme sistemleri için Dünya’nın en önemli doğrultma merdane üreticisidir.

Uzun yıllara dayanan deneyimimizle en doğru malzeme kalitesi, yüzey sertliği ve üretim metoduyla hattınızın kullanım şartlarına uygun merdaneler sunmaktayız.

Malzeme seçimi

malzeme-secimi
malzeme-secimi

Birinci sınıf, uygun dövme oranına sahip, komple ultrasonik kontrolü yapılmış çelik üreticileriyle çalışmanın üretimimizde ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz.

Talaşlı imalat

Tamamen CNC kontrollü özel tezgahlarımızla hassas toleranslara önem veriyoruz.

İndüksiyon sertleştirme ve krom kaplama

Düşük, orta ve yüksek frekanslı indüksiyonlu sertleştirme tezgahlarımızla merdanelerin yüzeyi sertleştirilerek, hidrolik presle düzeltme işlemleri yapılmaktadır. Proses gereği krom kaplanarak son finiş işlemleri yapılmaktadır.

Son kalite kontrol

Sertifikalandırılmış uzman kalite kontrol personelimizle her bir parça kontrol edilerek, müşteri talep ve özelliklerine uygun doğrultma merdaneleri sevk etmekteyiz.

Daha Fazla Bilgi için info@gltmuhendislik.com

Scroll to top